Escola de Vela al CNCO

 
 
 

EL NOSTRE EQUIP

Xavier Vives
Director Escola de Vela
Alexis Fernández
Coordinador Escola de Vela
Elvira Pardo
Tècnic Instructor T2
Cristina Mayol (Tèncic instructor de vela)
Cristina Mayol
Tècnic Instructor T2
Emma Romero
Tècnic Instructor T1
Gerard Urgell(Tèncic instructor de vela)
Gerard Urgell
Tècnic Instructor T1 en P.
Cristina Valero
Tècnic Instructor T1
Manel Capigos
Tècnic Instructor T1 en P.
 
 
 
 
 
 
 

ESCOLA D’ESTIU C.N.CO

Enguany més que mai, els nens i nens necessiten gaudir de l’aire lliure tot practicant un esport segur, i passar bons moment amb els companys. Nosaltres us oferim la possibilitat de realitzar-ho amb un Casal d’Estiu que cumpleix amb totes les mesures i normatives per evitar els contagis del Covid-19.

Els Casal està pensat per nens de entre 5 i 16 anys, agrupats per edats i es realitzarà de 10:00 a 14:00 hores del dia 28 de juny al 10 de setembre. Les activitats que realitzarem son: Vela, Paddlesurf, windsurf, kaiak e introducció al surf.

Feu la vostre reserva mitjançant el nostre full d’inscripció .

També podeu fer les vostres reserves a la nostre Base Nàutica, just a l’entrada del Port, a les nostres oficines en horari de matí, trucant als telèfons del Club 977.68.01.20/648 80 75 20 o al email escoladevela@clubnautic.com.

Podeu consultar els cursos i preus en el següent quadre:

Proveu les nostres activitats en Familia! Són ideals per Gaudir tots plegats d’una experiència nàutica a l’aire lliure apte per totes les edats.

Omple el full d’inscripció per participar.

Cursos Estiu al CNCO

Embarcacions:

Embarcacions al CNCO
Cursos Hivern al CNCO
Vela Escolar al CNCO
Grups i Empreses al CNCO

Comparteix aquesta pàgina

More...